Bältesspännaren

Bältesspännaren
Bältesspännaren
Bältesspännaren
Bältesspännaren
Bältesspännaren
Bältesspännaren
Bältesspännaren
Bältesspännaren
Bältesspännaren
Bältesspännaren
Bältesspännaren
Bältesspännaren

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BÄLTESSPÄNNAREN, skulptur, parian, Gustavsberg, JP Molin 1864 17/3 Stockholm, 2 delar, höjd ca 80 cm, ej tillhörande piedestal medföljer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage, krackeleringar, mindre/obetydliga nagg

331633

2015-10-12