Taklampa Bumling

Taklampa Bumling
Taklampa Bumling

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, "Bumling", Ateljé Lyktan, Åhus, gullackad plåt, diameter 48 cm

Smärre repor, slitage, raster skadat

331637

2015-10-02