Taklampa
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, Werner Schou för Coronell Electro A/S, Danmark, 1900-talets andra hälft, koppar samt svartlackerad, klotformade infällda glasformationer i den svartlackerade plåten, höjd ca 37 cm
Smärre slitage, repor
331665
2015-10-02