Vägglampor 1 par

Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPOR, 1 par, 1930/40-tal, mässing och pressglas i form av snäckskal, höjd 24 cm

Smärre slitage

331666

2015-10-02