Allan D´Archangelo färgserigrafi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALLAN D´ARCANGELO (USA, 1930-1998), morning Star (Texaco), färgserigrafi, 1980, signerad och numrerad A. D´Arcangelo A/P 249/250, 21,5 x 104 cm

331690

2015-10-02