Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Sverige, otydliga stämplar, empirestil, höjd ca 15,5 cm
Smärre bucklor och ytskador
331692
2015-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här