Spegel med fanerflätad ram

Spegel med fanerflätad ram
Spegel med fanerflätad ram
Spegel med fanerflätad ram
Spegel med fanerflätad ram

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, 1900-tal, ram i flätad faner, 120 x 89 cm

331702

2015-10-02