Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENNART RODHE (1916-2005), (2), kompositioner, signerade och daterade Lennart Rodhe 1997, 25/150 resp. I/X, färglitografier, ca 20 x 15 cm vardera
331715
2015-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här