Bord 1950/60-tal
2015-10-02
331720
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, 1950/60-tal, teak och betsad ek, höjd 44, 140 x 43 cm
Bruksslitage