Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
GUSTAV WILHELM PALM (1810-1890), "Fontana dei cavalli marini Villa Borghese, Roma", signerad och daterad GW -en palm 1889, olja på pannå, 21x31 cm
Krackeleringar
331726
2015-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här