Gusstav Wilhelm Palm Villa Borghese Roma

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GUSTAV WILHELM PALM (1810-1890), "Fontana dei cavalli marini Villa Borghese, Roma", signerad och daterad GW -en palm 1889, olja på pannå, 21x31 cm

Krackeleringar

331726

2015-10-03