Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN STÅLBERG (1893-1973), porträtt, signerad S. Stålberg, olja på duk, 30 x 21 cm
Krackeleringar
331734
2015-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här