Sven Stålberg oljemålning

Sven Stålberg oljemålning
Sven Stålberg oljemålning
Sven Stålberg oljemålning
Sven Stålberg oljemålning
Sven Stålberg oljemålning
Sven Stålberg oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN STÅLBERG (1893-1973), porträtt, signerad S. Stålberg, olja på duk, 30 x 21 cm

Krackeleringar

331734

2015-10-02