Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, 1800-tal, Karl Johan, fanérad i mahogny, höjd 92, längd 200 cm
Sprickor och skador
331740
2015-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här