Mapp, 4 lito

Mapp, 4 lito
Mapp, 4 lito
Mapp, 4 lito
Mapp, 4 lito
Mapp, 4 lito
Mapp, 4 lito
Mapp, 4 lito
Mapp, 4 lito
Mapp, 4 lito
Mapp, 4 lito

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JÖRAN NYBERG (1937-2012), Mapp Minnesbilder, 4 litografier, "Vårvinterdag", "Oväntat möte", "Livet på landet", "Herrskap och tjänstefolk", signerade och numrerade, 16,5x24 - 23x30 cm

Visas på Geijersgatan i Göteborg

331750

2015-10-04