Mapp, 4 lito
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JÖRAN NYBERG (1937-2012), Mapp Minnesbilder, 4 litografier, "Vårvinterdag", "Oväntat möte", "Livet på landet", "Herrskap och tjänstefolk", signerade och numrerade, 16,5x24 - 23x30 cm
Visas på Geijersgatan i Göteborg
331750
2015-10-04