Marika Lang färglitografi

Marika Lang färglitografi
Marika Lang färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MARIKA LANG (född 1961): "Gallery 22", färglitografi, signerad och numrerad 3/350, 39x48 cm, oramad

Visas på Geijersgatan i Göteborg

331751

2015-10-04