Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MARIKA LANG (född 1961): "Gallery 22", färglitografi, signerad och numrerad 3/350, 39x48 cm, oramad
Visas på Geijersgatan i Göteborg
331751
2015-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här