Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENA LINDERHOLM (född 1947) (2), trädgårdsmotiv, färglitografier, signerade och numrerade 58/250 resp 94/250, 38x29 cm, oramade
Visas på Geijersgatan i Göteborg
331752
2015-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här