Lena Linderholm grafik

Lena Linderholm grafik
Lena Linderholm grafik
Lena Linderholm grafik
Lena Linderholm grafik

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA LINDERHOLM (född 1947) (2), trädgårdsmotiv, färglitografier, signerade och numrerade 58/250 resp 94/250, 38x29 cm, oramade

Visas på Geijersgatan i Göteborg

331752

2015-10-04