Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN LIDBERG (1929-2009) (2), stadsmotiv, färglitografier 2 stycken, signerade och numrerade 220/360 resp 279/360, 33x25 cm, oramade
Visas på Geijersgatan i Göteborg
331753
2015-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här