Litografi fågel

Litografi fågel
Litografi fågel

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), varfågel, färglitografi, sigillstämplad, signerad och numrerad 264/290, bladstorlek ca 31,5x31,5 cm, oramad

Visas på Geijersgatan i Göteborg

ej ramad

331754

2015-10-04