Färglito fågel

Färglito fågel
Färglito fågel

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), fågel, färglitografi, sigillstämplad, signerad och numrerad 29/175, bladstorlek 32x45 cm, oramad

Visas på Geijersgatan i Göteborg

331756

2015-10-04