Mapp Elvis

Mapp Elvis
Mapp Elvis
Mapp Elvis
Mapp Elvis
Mapp Elvis
Mapp Elvis
Mapp Elvis
Mapp Elvis

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOM MOORE (född 1961), mapp Elvis, färgserigrafier 3 stycken, signerade och numrerade 96/490, 86x69 cm, oramade

Visas på Geijersgatan på Göteborg

331757

2015-10-04