Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOM MOORE (född 1961), mapp Elvis, färgserigrafier 3 stycken, signerade och numrerade 96/490, 86x69 cm, oramade
Visas på Geijersgatan på Göteborg
331757
2015-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här