Peter Tillberg kolteckning

Peter Tillberg kolteckning
Peter Tillberg kolteckning
Peter Tillberg kolteckning
Peter Tillberg kolteckning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER TILLBERG (född 1946), Josef och Kora, kol på papper, signerad och daterad Peter Tillberg -89, ca 52x36 cm

331782

2015-10-03