Väggklocka

Väggklocka
Väggklocka
Väggklocka
Väggklocka

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGKLOCKA, nyrokoko, 1800-talets slut, emaljerad urtavla, sammet med eklövsdekor, höjd ca 40 cm

Smärre skador

331786

2015-10-03