Skänk sengustaviansk

Skänk sengustaviansk
Skänk sengustaviansk
Skänk sengustaviansk
Skänk sengustaviansk
Skänk sengustaviansk
Skänk sengustaviansk
Skänk sengustaviansk
Skänk sengustaviansk

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÄNK, sengustaviansk, 1800-tal, bemålad furu, 2 lådor med originalbeslag, kanellerade dörrar, originallås, höjd 121, 120 x 52 cm

Bruksslitage, senare bemålning, nyckel medföljer

331800

2015-10-03