Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ, med uppsats, 1700-tal, senbarock, beslag i förgylld mässing, fanérad med bl.a. valnötsrot, höjd ca 99, 102 x 58 cm

Smärre slitage, renoverad

331808

2015-10-03