Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BYRÅ, med uppsats, 1700-tal, senbarock, beslag i förgylld mässing, fanérad med bl.a. valnötsrot, höjd ca 99, 102 x 58 cm
Smärre slitage, renoverad
331808
2015-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här