Byrå 1700-tal
2015-10-03
331808
| Klubbat belopp | 9 800 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BYRÅ, med uppsats, 1700-tal, senbarock, beslag i förgylld mässing, fanérad med bl.a. valnötsrot, höjd ca 99, 102 x 58 cm
Smärre slitage, renoverad