Lennart Nyström färglitografier
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENNART NYSTRÖM (född 1944): (6), signerad Lennart Nyström, numrerade 55/250, 158/250, 62/250, 68/250, 75/250, 183/250, färglitografier, monterade på syrafritt papper i förgyllda ramar, vardera ca 27x19,5 cm
331810
2015-10-03