Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄNK, Kina, 1900-tal, röd lack, delvis genombruten dekor, höjd ca 65, 110x36 cm
Bruksslitage, sprickor
331836
2015-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här