Stolar gustaviansk stil
2015-10-03
331837
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 4 st, gustaviansk stil, 1900-tal, bemålat lövträ, klädda sitsar
Bruksslitage