Stolar 6 st
Klubbat för:
52 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
STOLAR, 6 st, gustavianska stockholmsarbeten, svenska modellen, försedd med stockholms stolmakares sigill, bemålade, sitthöjd ca 43 cm
Renoverade, slitage, smärre skador, senare bemålning
331843
2015-10-03