Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATBORD, sengustavianskt, 1800 första hälft, fanérat med mahogny, på mässingshjul, 4 iläggsskivor varierande ålder, höjd ca 76, diameter 119 cm
Slitage, stötskador, repor, renoverat
331850
2015-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här