Blombord
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BLOMBORD, 1800-talets slut, boulleteknik, förgyllda mässingsdetaljer, lock med målad porslinsplatta, höjd ca 74, 61 x 37 cm
Smärre skador, en list delvis lös, sprickor, listdelar saknas
331854
2015-10-03