Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BLOMBORD, 1800-talets slut, boulleteknik, förgyllda mässingsdetaljer, lock med målad porslinsplatta, höjd ca 74, 61 x 37 cm

Smärre skador, en list delvis lös, sprickor, listdelar saknas

331854

2015-10-03