Afrikansk mask

Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MASK, Wee/Guere-Wobe, Elfenbenskusten, patinerat trä, textil, nitar, höjd 32 cm
Proveniens: Inköpt av Max Willborg under 1970-tal

Slitage, skador

331865

2015-10-01