Dockor 1800-tal
Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
DOCKOR, 2 st., en 1800-talets mitt, trä, ledade armar och ben, enligt uppgift gåva från Prinsessan Eugenie, höjd 18 cm, medföljer senare docka med plats för nålar, samt broderade sidenband
Zustandsbeschreibung
Skador och lagningar
331917
2015-10-11