Harry Wichmann litografi

Harry Wichmann litografi
Harry Wichmann litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARRY WICHMANN (1916-1993): Duvmatande kvinna, signerad och daterad Wichmann 82, färglitografi, H.C XXXIII/XXXV, ca 55x70 cm

331920

2015-10-03