Vaser 1 par

Vaser 1 par
Vaser 1 par
Vaser 1 par
Vaser 1 par
Vaser 1 par
Vaser 1 par

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 1 par, 1800-talets slut, ljusblått flussglas med målade dekor av bl.a. fåglar, fot i mässing, höjd ca 18 cm

Dekoren med slitage, fot något sned

331935

2015-10-03