Fiskerullar och spön

Fiskerullar och spön
Fiskerullar och spön
Fiskerullar och spön
Fiskerullar och spön
Fiskerullar och spön
Fiskerullar och spön
Fiskerullar och spön
Fiskerullar och spön
Fiskerullar och spön
Fiskerullar och spön
Fiskerullar och spön
Fiskerullar och spön

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FISKERULLAR, 1960-tal, 4 st, bestående av: ABU Ambassadeur nr 6000, samt 5000, Record 1900 samt flugfiskerulle Shakespeare, 3 st spön medföljer

Slitage

331936

2015-10-03