Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FISKERULLAR, 1960-tal, 4 st, bestående av: ABU Ambassadeur nr 6000, samt 5000, Record 1900 samt flugfiskerulle Shakespeare, 3 st spön medföljer
Slitage
331936
2015-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här