Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR PALME (1901-1993): Stockholmsmotiv, signerad Palme , olja på pannå, 19 x 24 cm

331943

2015-10-03