Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EINAR PALME (1901-1993): Stockholmsmotiv, signerad Palme , olja på pannå, 19 x 24 cm
331943
2015-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här