Karl Martens färglitografi

Karl Martens färglitografi
Karl Martens färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): Hårfågel, signerad Karl Mårtens, 109/290, färglitografi, ca 34 x 20 cm

331947

2015-10-03