Göran Wärff samt Mats Jonasson glasobjekt

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

GÖRAN WÄRFF, skål, Kosta Boda, signerad Kosta Boda G Wärff 1059911, höjd ca 12, diameter 18 cm samt MATS JONASSON, glasskulptur, Målerås, signerad MJ Sweden och numrerad 65142, delvis infärgad reliefdekor i form av ett kvinnoansikte, höjd 18 cm

Sli

331950

2015-10-03