Oktant England

Oktant England
Oktant England
Oktant England
Oktant England
Oktant England
Oktant England

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OKTANT, England, 1800-talets första hälft, mässing och svärtat trä, inläggningar i ben, momogrammärkt SBR (Spencer & Browning), fodral medföljer

Bruksslitage, smärre delar saknas, fodralet senare bemålat, fodralet med skada

331979

2015-10-03