Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Varg och renar, signerad och daterad NN Skum 1942, blandteknik, ca 23x30 cm
331981
2015-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här