Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ, rokokostil, 1800-tal, efter Mathias Ortmans art, fanerad med lövträ, delvis förgylld, höjd ca 79, 64 x 42 cm

Slitage

331990

2015-10-03