Bokskåp 1800-tal

Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets slut, mahogny, utdragbar skiva, höjd 213, 91x47 cm, nyckel finns

Skador, lösa delar medföljer, torrsprickor

331994

2015-10-04