Jordglob Dr Neuse´s Globus

Jordglob Dr Neuse´s Globus
Jordglob Dr Neuse´s Globus
Jordglob Dr Neuse´s Globus
Jordglob Dr Neuse´s Globus
Jordglob Dr Neuse´s Globus
Jordglob Dr Neuse´s Globus
Jordglob Dr Neuse´s Globus
Jordglob Dr Neuse´s Globus

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JORDGLOB, Dr Neuse´s Globus, Stockholm, tidigt 1900-tal, höjd ca 60 cm

Liten skada, viss slitage, missfärgning, senare fot

332011

2015-10-03