Axel Wallenberg teckning
2015-10-06
332013
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AXEL WALLENBERG (1898-1996): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Axel Wallenberg 1943, krita på papper, 30x27 cm, med dedikation