Nil Nixon temperamålning

Nil Nixon temperamålning
Nil Nixon temperamålning
Nil Nixon temperamålning
Nil Nixon temperamålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS NIXON (1912-1998): Komposition i svart, rött och vitt, signerad och daterad Nixon -51, tempera på papper, 40x29 cm

Smärre fuktskada.

332014

2015-10-06