Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOL, Louis XVI-stil, 1800-tal, skuren och bronserad, broderad klädsel, sitthöjd 44 cm

Slitage, färgbortfall

332036

2015-10-04