Lasse Åberg Einstein

Lasse Åberg Einstein
Lasse Åberg Einstein
Lasse Åberg Einstein
Lasse Åberg Einstein

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): (2) "E=mickey 2, Einstein laughing" samt Fisherman, signerade Lars Åberg, 54/150 resp 22/150, litografi, 46x35 resp 43x36 cm

332055

2015-10-03