Karl Höglund färglitografier

Karl Höglund färglitografier
Karl Höglund färglitografier
Karl Höglund färglitografier
Karl Höglund färglitografier
Karl Höglund färglitografier
Karl Höglund färglitografier

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940) (3) färglitografier i olika storlekar, numrerade och signerade

332056

2015-10-05